Liga typera

Typer KSOL – kolejny konkurs!

Wraca nasza ukochana Ekstraklasa. Cytując klasyka – „Zęby swędzą, kuśka dyga, rusza polska Bundesliga”. Po fatalnym poprzednim sezonie wszyscy mamy nadzieję, że tak słabe wyniki jak w poprzednich rozgrywkach już się nie powtórzą. Każdy z nas chce się dobrze bawić, oglądając grę podopiecznych trenera Runjaicia.

My na pewno chcemy się dobrze bawić, więc po Fantasy Ekstraklasie chcemy zagrać z Wami w kolejną grę. Chodzi nam o klasycznego typerka, gdzie moglibyśmy typować mecze Legii.

Regulamin i zasady gry.

Od nowej rundy planujemy wprowadzić wygodniejszy i bardziej zautomatyzowany system do typowania wyników. Tymczasem łapcie główne punkty naszego regulaminu:

 • Typujemy tylko i wyłącznie mecze warszawskiej Legii w rozgrywkach Ekstraklasy i Pucharu Polski
 • Za wytypowanie dokładnego wyniku można zdobyć 3 pkt.
 • Za poprawne wytypowanie rezultatu (wygrana, remis, przegrana) dopisujemy 1 punkt.
 • Ostatni termin w jakim możemy wytypować wynik to pierwszy gwizdek sędziego.
 • Oficjalne wyniki z każdej kolejki będziemy zamieszczać na naszej stronie internetowej.
 • Przy podaniu swojego typu na Twitterze należy dodać #TyperKSOL
 • O kolejności w tabeli naszego typera decyduje liczba zdobytych punktów. W przypadku, gdy dwóch użytkowników będzie miało tyle samo punktów, to o tym, który z nich będzie wyżej decydować będzie:
  • łączna liczba spotkań, która została poprawnie wytypowana.
  • Gdy w powyższym przypadku również dojdzie do remisu, to o pozycji w tabeli będzie decydować to, który z użytkowników wytypował więcej spotkań.
  • Jeśli w powyższym przypadku też będzie remis, to zwycięzca zostanie wyłoniony w drodze losowania

Jak w każdej naszej zabawie do wygrania będą zacne nagrody. Z ich ogłoszeniem jeszcze się wstrzymamy, ale będziemy Was informować na bieżąco.

Na koniec życzymy Wam dobrej zabawy i samych dobrych typów.

Podziel się:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz również

Od trampkarza Legii po grę z Koseckim – ks. Bogusław Kowalski

Ostatnie miesiące przy Łazienkowskiej to przede wszystkim utracona bezpowrotnie szansa na zdobycie jakiegokolwiek tytułu w minionym sezonie. Przez działania pionu sportowego w zimowym okienku lwia część kibiców straciła wiarę w projekt, jakiemu przewodniczy Jacek Zieliński. To jednak nie oznacza, że kibice przestali wierzyć w Mistrzostwo. Szczególnie, że wśród nich są tacy, którzy na wierze znają się jak mało kto.

Przeciętność przetykana magią

Zakończyliśmy sezon zwycięstwem. Po pierwszej połowie wydawało się, że będziemy strzelać kolejne gole. Niestety do końca drżeliśmy o wynik, po raz kolejny w tym sezonie.

Bez szału po puchary

Widać już pierwszy efekt pracy Feio. Nie ma wylewów w obronie. Niby nic wielkiego, a jakże spokojniej ogląda się mecze. I to nawet wtedy gdy

Brawo Panowie

Trzeba się po prostu cieszyć i to z kilku powodów. Zdobyliśmy trzy punkty i dzięki temu jesteśmy na pucharowym miejscu w tabeli, a do końca