Liga typera

Typer KSOL – kolejny konkurs!

Wraca nasza ukochana Ekstraklasa. Cytując klasyka – „Zęby swędzą, kuśka dyga, rusza polska Bundesliga”. Po fatalnym poprzednim sezonie wszyscy mamy nadzieję, że tak słabe wyniki jak w poprzednich rozgrywkach już się nie powtórzą. Każdy z nas chce się dobrze bawić, oglądając grę podopiecznych trenera Runjaicia.

My na pewno chcemy się dobrze bawić, więc po Fantasy Ekstraklasie chcemy zagrać z Wami w kolejną grę. Chodzi nam o klasycznego typerka, gdzie moglibyśmy typować mecze Legii.

Regulamin i zasady gry.

Od nowej rundy planujemy wprowadzić wygodniejszy i bardziej zautomatyzowany system do typowania wyników. Tymczasem łapcie główne punkty naszego regulaminu:

 • Typujemy tylko i wyłącznie mecze warszawskiej Legii w rozgrywkach Ekstraklasy i Pucharu Polski
 • Za wytypowanie dokładnego wyniku można zdobyć 3 pkt.
 • Za poprawne wytypowanie rezultatu (wygrana, remis, przegrana) dopisujemy 1 punkt.
 • Ostatni termin w jakim możemy wytypować wynik to pierwszy gwizdek sędziego.
 • Oficjalne wyniki z każdej kolejki będziemy zamieszczać na naszej stronie internetowej.
 • Przy podaniu swojego typu na Twitterze należy dodać #TyperKSOL
 • O kolejności w tabeli naszego typera decyduje liczba zdobytych punktów. W przypadku, gdy dwóch użytkowników będzie miało tyle samo punktów, to o tym, który z nich będzie wyżej decydować będzie:
  • łączna liczba spotkań, która została poprawnie wytypowana.
  • Gdy w powyższym przypadku również dojdzie do remisu, to o pozycji w tabeli będzie decydować to, który z użytkowników wytypował więcej spotkań.
  • Jeśli w powyższym przypadku też będzie remis, to zwycięzca zostanie wyłoniony w drodze losowania

Jak w każdej naszej zabawie do wygrania będą zacne nagrody. Z ich ogłoszeniem jeszcze się wstrzymamy, ale będziemy Was informować na bieżąco.

Na koniec życzymy Wam dobrej zabawy i samych dobrych typów.

Podziel się:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz również

[Fantasy ESA] Podsumowanie 10. kolejki

10. kolejka Ekstraklasy za nami, więc czas na reprezentacyjną przerwę. Do gry wracamy w pierwszy weekend października, co oznacza, że już dziś rozdamy Nagrody Miesiąca! Kto okazał się najlepszy we wrześniu?

Typer KSOL – wyniki po 11. kolejce.

Za nami dziesiąta kolejka sezonu w wykonaniu Legionistów i jednocześnie jedenasta kolejka typera Kilka Słów o Legii. Sprawdźcie, któremu z użytkowników Twittera poszło najlepiej z wytypowaniem wyniku „Wojskowych”.

Mladenović Superstar

Na pewno nie raz słyszeliście historie o tym, że starsi ludzie kupili koc z wielbłąda, garnek z meteorytu, czy też inne badziewie, które leży w piwnicy, a pieniądze wydane. Czyżby okazało się, że naszemu pionowi sportowemu powiedzieli: „weźmiecie Augustyniaka, czajnik gratis” i chłopaki się skusili? Tak to zaczyna wyglądać. Chłop, po dobrym początku w naszym Klubie, zawalił gole w kolejnym meczu. Na szczęście Filip Mladenović zagrał jak za najlepszych czasów trenera Michniewicza i zainkasowaliśmy trzy punkty.