Kontakt

Redakcja serwisu informuje, że projekt Kilka Słów o Legia jest kierowany  do kibiców dla kibiców i zamieszczone na tej stronie  podcasty oraz wpisy są wyłącznie opinią naszych redaktorów. 

Kontakt z redakcją

Zespół redakcyjny

Dominik Bożek

Redaktor naczelny

Lubi pisać i czasem nawet mu za to płacą. Pasjonat wszystkiego, co warszawskie.

Bułgarski Atleta

Kibic

Człowiek oddychający Legią

Bez Zadęcia

Człowiek orkiestra

Ojciec, kibic, pracownik szczebla zarządczego ze specjalizacją w marketingu. Interesuję się szkoleniem dzieci i młodzieży, zarządzaniem klubami piłkarskimi zarówno pod kątem sportowym jak i biznesowym. W biznesie i marketingu szereg nagród i wyróżnień, ale przede wszystkim świetnych wyników. W piłce obecnie pozostały ligi biznesowe. Uwielbiam wyjazdy zagraniczne za Legią i oglądanie piłki na żywo.

Dziubson

TT ninja i gadająca głowa

Kibic

Piotr Legionista

Redaktor

Kibic Legii odkąd pamięta. Bywalec sektora 212. Wartości legijne przekazuje dwójce dzieci. Mecz ponad wszystko, ku rozpaczy żony.

Łukasz Sieciński

Redaktor

Legionista "z dziada - pradziada", przekazujący pasję kolejnemu pokoleniu. Tata trójki wspaniałych gałganów. Zawodowo w branży tech; prywatnie, oprócz Legii, dobra książka, dobra gra, lotnictwo, fotografia.

Dawid Ziółkowski

Redaktor

Kibic z niewielkim 11-letnim stażem. Pomęczę Was czasem moim spojrzeniem na aktualną sytuację w Klubie.

Kapiczo

Montaż

Uwagi techniczne dotyczące podcastu można kierować do mnie

Dawid Proczek

Redaktor

„Redaktor” w Kilka słów o Legii. Coś tam skrobie! Legia, Wisła Puławy, Chelsea FC own opinions.

Merytoryczny Hejter

Gadająca głowa

Legionista/ Warszawiak. Pani pozwoly jestem z Woly...Coca Dillaz

Michał

Grafik

Początkujący grafik i kibic

Bartkovy

Redaktor

Najgorszy koszmar Radka Kucharskiego

JO

Redaktor

Kibic Legii. Pasjonat futbolu, a przede wszystkim Ekstraklasy. Czasem obejrzę Ligę Mistrzów. Preferuję poczucie humoru zamiast bycie poważnym.

NEWS

Typer KSOL – podsumowanie po 18. i 19. kolejce Ekstraklasy

Za nami siedemnasta kolejka sezonu w wykonaniu Legionistów i jednocześnie dwudziesta kolejka typera Kilka Słów o Legii. To podsumowanie będzie o tyle wyjątkowe, że podsumujemy dwie ostatnie kolejki, ponieważ mamy zaległości w tym temacie. Sprawdźcie, którym z użytkowników Twittera poszło najlepiej z wytypowaniem wyniku „Wojskowych”.

więcej
NEWS

Pusta kasa lepsza od miedziaków

Mówi się, że pieniądze nie grają. Zawsze byłem sceptyczny wobec tego stwierdzenia. Wszak przeczą mu statystyki, zresztą wystarczy obejrzeć mecze polskich drużyn w europejskich pucharach, gdy nie są już rozstawione. Nieliczne wyjątki tylko potwierdzają tę regułę. Tymczasem biedna Legia w tej rundzie punktowo 6 na 6. I pal licho te punkty. Co najważniejsze, w tych skrajnych warunkach, gdy młodzi sami muszą płacić za jedzenie, gdy toniemy w długach, gramy po prostu dobrze w piłkę. Wystarczy porównać nasze mecze z tymi rozgrywanymi przez naszych rywali, nawet tych, których plakaty nad łożkami i pod kołdrami mają mejweni. O, pardon, zapomniałbym. Ta nasza dobra gra trwa póki co 65 minut, a może cezurą jest tu wcale nie czas, lecz strata bramki. Bliżej mi do tej teorii, a tym samym wszyscy rządkiem do psychologa. Może Iga Świątek pomoże i Daria Abramowicz kogoś poleci.

więcej
NEWS

Poważny sprawdzian

Legię w najbliższą sobotę czeka bardzo poważny sprawdzian w meczu z Zagłębiem. Na pewno będzie to trudniejsze spotkanie niż z Koroną, która momentami bała się grać w piłkę na Łazienkowskiej. Powodów jest kilka – zawieszenie Bartosza Kapustki, który obejrzał czwartą żółtą kartkę. Do tego dochodzi kontuzja Carlitosa, który nie zagra przez następne kilka tygodni. I powód numer 3. – Legia zmierzy się z drużyną trenera Fornalika na wiosnę, co zawsze samo w sobie jest sporym wyzwaniem.

więcej