Kontakt

Redakcja serwisu informuje, że projekt Kilka Słów o Legia jest kierowany  do kibiców dla kibiców i zamieszczone na tej stronie  podcasty oraz wpisy są wyłącznie opinią naszych redaktorów. 

Kontakt z redakcją

Zespół redakcyjny

Dominik Bożek

Redaktor naczelny

Bułgarski Atleta

Kibic

Człowiek oddychający Legią

Bez Zadęcia

Człowiek orkiestra

Ojciec, kibic, pracownik szczebla zarządczego ze specjalizacją w marketingu. Interesuję się szkoleniem dzieci i młodzieży, zarządzaniem klubami piłkarskimi zarówno pod kątem sportowym jak i biznesowym. W biznesie i marketingu szereg nagród i wyróżnień, ale przede wszystkim świetnych wyników. W piłce obecnie pozostały ligi biznesowe. Uwielbiam wyjazdy zagraniczne za Legią i oglądanie piłki na żywo.

Dziubson

TT ninja i gadająca głowa

Kibic

Piotr Legionista

Redaktor

Kibic Legii odkąd pamięta. Bywalec sektora 212. Wartości legijne przekazuje dwójce dzieci. Mecz ponad wszystko, ku rozpaczy żony.

Łukasz Sieciński

Redaktor

Legionista "z dziada - pradziada", przekazujący pasję kolejnemu pokoleniu. Tata trójki wspaniałych gałganów. Zawodowo w branży tech; prywatnie, oprócz Legii, dobra książka, dobra gra, lotnictwo, fotografia.

Dawid Ziółkowski

Redaktor

Kibic z niewielkim 11-letnim stażem. Pomęczę Was czasem moim spojrzeniem na aktualną sytuację w Klubie.

Michał Palak

Redaktor i grafik

Piszę teksty i robię grafiki

Mateusz Kulawik

Redaktor

Kibic Legii od 2010 roku. Legia to nie wszystko, ale wszystko bez Legii to nic

Kapiczo

Montaż

Uwagi techniczne dotyczące podcastu można kierować do mnie

Merytoryczny Hejter

Gadająca głowa

Legionista/ Warszawiak. Pani pozwoly jestem z Woly...Coca Dillaz

Bartkovy

Redaktor

Najgorszy koszmar Radka Kucharskiego

JO

Redaktor

Kibic Legii. Pasjonat futbolu, a przede wszystkim Ekstraklasy. Czasem obejrzę Ligę Mistrzów. Preferuję poczucie humoru zamiast bycie poważnym.

Dawid Proczek

Redaktor

„Redaktor” w Kilka słów o Legii. Coś tam skrobie! Legia, Wisła Puławy, Chelsea FC own opinions.

NEWS

Od trampkarza Legii po grę z Koseckim – ks. Bogusław Kowalski

Ostatnie miesiące przy Łazienkowskiej to przede wszystkim utracona bezpowrotnie szansa na zdobycie jakiegokolwiek tytułu w minionym sezonie. Przez działania pionu sportowego w zimowym okienku lwia część kibiców straciła wiarę w projekt, jakiemu przewodniczy Jacek Zieliński. To jednak nie oznacza, że kibice przestali wierzyć w Mistrzostwo. Szczególnie, że wśród nich są tacy, którzy na wierze znają się jak mało kto.

więcej
NEWS

Przeciętność przetykana magią

Zakończyliśmy sezon zwycięstwem. Po pierwszej połowie wydawało się, że będziemy strzelać kolejne gole. Niestety do końca drżeliśmy o wynik, po raz kolejny w tym sezonie.

więcej