zdj. Mateusz Czarnecki

Kilka słów o Legii S04E06 – Po meczu z Zagłębiem i Celtic Glasgow

Są momenty, gdy jest poważnie. Są, gdy rozmawiamy na luzie, a łatwiej się rozmawia, gdy drużyna wygrywa. W najnowszym odcinku Bez Zadęcia i Dominik Bożek komentują ostatnie spotkania Legii Warszawa. W odcinku m.in.

– Legia : Zagłębie 2:0; kto się wyróżnił, a kto zawiódł? Porozmawialiśmy o poszczególnych zawodnikach oraz o tym co zwróciło szczególnie naszą uwagę.

– Czy jest z nami napastnik?

– Jaki charakter ma Prijović i czy należy się obawiać jego przyjścia?

– Ostatni mecz Wieteski.

– Wydłużenie sprzedaży karnetów i aktywacje Legii.

Dlaczego nie wszystko nam się podobało w King’s Party?

– Jakie mamy plany? A jakie plany i plotki transferowe krążą po sieci i mediach?

Zapraszamy!

Patronite: https://patronite.pl/ksol

TT: https://twitter.com/KilkaSlowOLegii

FB: https://www.facebook.com/kilkaslowolegii

Podziel się:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz również

[Fantasy ESA] Podsumowanie 10. kolejki

10. kolejka Ekstraklasy za nami, więc czas na reprezentacyjną przerwę. Do gry wracamy w pierwszy weekend października, co oznacza, że już dziś rozdamy Nagrody Miesiąca! Kto okazał się najlepszy we wrześniu?

Typer KSOL – wyniki po 11. kolejce.

Za nami dziesiąta kolejka sezonu w wykonaniu Legionistów i jednocześnie jedenasta kolejka typera Kilka Słów o Legii. Sprawdźcie, któremu z użytkowników Twittera poszło najlepiej z wytypowaniem wyniku „Wojskowych”.

Mladenović Superstar

Na pewno nie raz słyszeliście historie o tym, że starsi ludzie kupili koc z wielbłąda, garnek z meteorytu, czy też inne badziewie, które leży w piwnicy, a pieniądze wydane. Czyżby okazało się, że naszemu pionowi sportowemu powiedzieli: „weźmiecie Augustyniaka, czajnik gratis” i chłopaki się skusili? Tak to zaczyna wyglądać. Chłop, po dobrym początku w naszym Klubie, zawalił gole w kolejnym meczu. Na szczęście Filip Mladenović zagrał jak za najlepszych czasów trenera Michniewicza i zainkasowaliśmy trzy punkty.