Liga typera

Typer KSOL – wyniki po 11. kolejce.

Za nami dziesiąta kolejka sezonu w wykonaniu Legionistów i jednocześnie jedenasta kolejka typera Kilka Słów o Legii. Sprawdźcie, któremu z użytkowników Twittera poszło najlepiej z wytypowaniem wyniku „Wojskowych”.

Zaledwie jeden użytkownik zdołał wytypować dokładny wynik meczu z Miedzią (3:2). Jak się okazuje jest to też debiutant w naszej zabawie, więc nie ma przesady w stwierdzeniu, że @bardzozimno wszedł w #TyperKSOL z buta. Aż 126 osoby poprawnie wytypowały rezultat, ale pozwolicie, że nie będziemy ich tu wymieniać.

A jak wygląda klasyfikacja generalna po 11. kolejce? Jeden z graczy może poszczycić się naprawdę dobrym wynikiem 16 punktów! Dokonał tego @jacekbielecki – gratulacje! Tuż za nimi plasuje się @AlekTurowicz, który ma o 2 oczka mniej. Na 418 typujących tylko 7 osób może się pochwalić co najmniej 12 punktami.

Sprawdźcie, jak wygląda lista osób z co najmniej 12 punktami na koncie:

jacekbielecki – 16 pkt.
AlekTurowicz – 14 pkt.
B_P1971 – 13 pkt.
johnflower1337
Misio17
WujekFlop
Kostek005 – 12 pkt.

Serdecznie gratulujemy @jacekbielecki takiego okazałego wyniku! Zapraszamy do kontynuowania zabawy z nami. Przypominamy o zasadach Typera, które znajdziecie TUTAJ.

Przy okazji informujemy, że nagroda miesiąca będzie rozlosowana pomiędzy 4 użytkownikami, którzy najlepiej typowali we wrześniu. Wystarczyło do tego 4 punkty, które zgarnęli:

  • BolekLegia
  • Kosa79528179
  • wkw91
  • Mkozdron

Pod koniec miesiąca wylosujemy spośród powyższych wygranego września

Podziel się:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz również

[Fantasy ESA] Podsumowanie 10. kolejki

10. kolejka Ekstraklasy za nami, więc czas na reprezentacyjną przerwę. Do gry wracamy w pierwszy weekend października, co oznacza, że już dziś rozdamy Nagrody Miesiąca! Kto okazał się najlepszy we wrześniu?

Typer KSOL – wyniki po 11. kolejce.

Za nami dziesiąta kolejka sezonu w wykonaniu Legionistów i jednocześnie jedenasta kolejka typera Kilka Słów o Legii. Sprawdźcie, któremu z użytkowników Twittera poszło najlepiej z wytypowaniem wyniku „Wojskowych”.

Mladenović Superstar

Na pewno nie raz słyszeliście historie o tym, że starsi ludzie kupili koc z wielbłąda, garnek z meteorytu, czy też inne badziewie, które leży w piwnicy, a pieniądze wydane. Czyżby okazało się, że naszemu pionowi sportowemu powiedzieli: „weźmiecie Augustyniaka, czajnik gratis” i chłopaki się skusili? Tak to zaczyna wyglądać. Chłop, po dobrym początku w naszym Klubie, zawalił gole w kolejnym meczu. Na szczęście Filip Mladenović zagrał jak za najlepszych czasów trenera Michniewicza i zainkasowaliśmy trzy punkty.