Liga typera

Typer KSOL – wyniki po 11. kolejce.

Za nami dziesiąta kolejka sezonu w wykonaniu Legionistów i jednocześnie jedenasta kolejka typera Kilka Słów o Legii. Sprawdźcie, któremu z użytkowników Twittera poszło najlepiej z wytypowaniem wyniku „Wojskowych”.

Zaledwie jeden użytkownik zdołał wytypować dokładny wynik meczu z Miedzią (3:2). Jak się okazuje jest to też debiutant w naszej zabawie, więc nie ma przesady w stwierdzeniu, że @bardzozimno wszedł w #TyperKSOL z buta. Aż 126 osoby poprawnie wytypowały rezultat, ale pozwolicie, że nie będziemy ich tu wymieniać.

A jak wygląda klasyfikacja generalna po 11. kolejce? Jeden z graczy może poszczycić się naprawdę dobrym wynikiem 16 punktów! Dokonał tego @jacekbielecki – gratulacje! Tuż za nimi plasuje się @AlekTurowicz, który ma o 2 oczka mniej. Na 418 typujących tylko 7 osób może się pochwalić co najmniej 12 punktami.

Sprawdźcie, jak wygląda lista osób z co najmniej 12 punktami na koncie:

jacekbielecki – 16 pkt.
AlekTurowicz – 14 pkt.
B_P1971 – 13 pkt.
johnflower1337
Misio17
WujekFlop
Kostek005 – 12 pkt.

Serdecznie gratulujemy @jacekbielecki takiego okazałego wyniku! Zapraszamy do kontynuowania zabawy z nami. Przypominamy o zasadach Typera, które znajdziecie TUTAJ.

Przy okazji informujemy, że nagroda miesiąca będzie rozlosowana pomiędzy 4 użytkownikami, którzy najlepiej typowali we wrześniu. Wystarczyło do tego 4 punkty, które zgarnęli:

  • BolekLegia
  • Kosa79528179
  • wkw91
  • Mkozdron

Pod koniec miesiąca wylosujemy spośród powyższych wygranego września

Podziel się:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz również

Dawno temu przy Ł3: Nacho Novo

W ostatnich kilkunastu latach przez Legię przewinęło się wielu zagranicznych piłkarzy z ciekawym piłkarskim CV. Rzadko zdarza się jednak, aby zdecydowana większość kibiców stołecznego klubu dobrze znała piłkarza, który trafia do Warszawy. Jednym z nich bez wątpienia był Nacho Novo, jedna z największych gwiazd szkockiej ligi pierwszej dekady XXI wieku.

Jak Legia może zastąpić Slisza?

Żeby ktoś przyszedł, musimy kogoś sprzedać – jak mawia klasyk z ostatnich lat, gdy wszyscy czekaliśmy na wzmocnienia Legii. Teraz co prawda Jacek Zieliński zdołał już sprowadzić Patryka Kuna oraz Marca Guala, ale wszystko wskazuje na to, że niedługo do klubu trafi dodatkowy zastrżyk gotówki pozwalający na więcej. Mowa o Bartoszu Sliszu, który wzbudza spore zainteresowanie na rynku transferowym. Odejście kluczowego zawodnika zawsze wzbudza negatywne emocje – jak go zastąpić? O tym poniżej.

Dawno temu przy Ł3: Alejandro Ariel Cabral 

Czerwiec 2010 roku. Ledwie kilka tygodni wcześniej Legia remisuje na własnym stadionie z GKS-em Bełchatów i traci szansę na występy w europejskich pucharach w kolejnym sezonie. 4.miejsce na koniec sezonu to jasny znak, że drużyna potrzebuje przebudowy i wzmocnień. Jednym z zawodników, którzy mają pomóc w przywróceniu na Łazienkowską europejskich pucharów zostaje niespełna 23-letni argentyński pomocnik, Alejandro Ariel Cabral. 

„A na co mnie ten Gruzin?”, brać Gvilię czy nie brać?

Relacje z czwartkowego treningu Legionistów w ramach przygotowań do kończącego sezon starcia ze Śląskiem Wrocław, który był otwarty dla karnetowiczów, nieoczekiwanie na nowo rozpaliły spekulacje na temat przyszłości Valeriane Gvilii na Ł3. Gruzin od ponad 2 miesięcy trenuje z zespołem i ze względu na to, że jest wolnym graczem mógłby podpisać kontrakt w każdej chwili. Pytanie tylko, kto bardziej na tym zyska – klub, czy Vako?

Z piekła do przyzwoitości

Po pierwszych dwudziestu minutach cieszyłem się z tego, że to już ostatnia kolejka. Jeśli miałbym oglądać kolejne tego typu popisy naszych grajków odczuwałbym to, co rodzice bohaterów kanału Matura to bzdura – wstyd, porażka, zażenowanie. Na szczęście Legioniści się przebudzili i strzelając trzy gole zachowali przyzwoitość. Powiedzmy sobie otwarcie, pokonanie Śląska w obecnym sezonie to dla nas taki sam obowiązek, jak dla lekarza posiadanie barku pełnego koniaków.