Liga typera

Typer KSOL – wyniki po 11. kolejce.

Za nami dziesiąta kolejka sezonu w wykonaniu Legionistów i jednocześnie jedenasta kolejka typera Kilka Słów o Legii. Sprawdźcie, któremu z użytkowników Twittera poszło najlepiej z wytypowaniem wyniku „Wojskowych”.

Zaledwie jeden użytkownik zdołał wytypować dokładny wynik meczu z Miedzią (3:2). Jak się okazuje jest to też debiutant w naszej zabawie, więc nie ma przesady w stwierdzeniu, że @bardzozimno wszedł w #TyperKSOL z buta. Aż 126 osoby poprawnie wytypowały rezultat, ale pozwolicie, że nie będziemy ich tu wymieniać.

A jak wygląda klasyfikacja generalna po 11. kolejce? Jeden z graczy może poszczycić się naprawdę dobrym wynikiem 16 punktów! Dokonał tego @jacekbielecki – gratulacje! Tuż za nimi plasuje się @AlekTurowicz, który ma o 2 oczka mniej. Na 418 typujących tylko 7 osób może się pochwalić co najmniej 12 punktami.

Sprawdźcie, jak wygląda lista osób z co najmniej 12 punktami na koncie:

jacekbielecki – 16 pkt.
AlekTurowicz – 14 pkt.
B_P1971 – 13 pkt.
johnflower1337
Misio17
WujekFlop
Kostek005 – 12 pkt.

Serdecznie gratulujemy @jacekbielecki takiego okazałego wyniku! Zapraszamy do kontynuowania zabawy z nami. Przypominamy o zasadach Typera, które znajdziecie TUTAJ.

Przy okazji informujemy, że nagroda miesiąca będzie rozlosowana pomiędzy 4 użytkownikami, którzy najlepiej typowali we wrześniu. Wystarczyło do tego 4 punkty, które zgarnęli:

  • BolekLegia
  • Kosa79528179
  • wkw91
  • Mkozdron

Pod koniec miesiąca wylosujemy spośród powyższych wygranego września

Podziel się:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz również

Przeciętność przetykana magią

Zakończyliśmy sezon zwycięstwem. Po pierwszej połowie wydawało się, że będziemy strzelać kolejne gole. Niestety do końca drżeliśmy o wynik, po raz kolejny w tym sezonie.

Bez szału po puchary

Widać już pierwszy efekt pracy Feio. Nie ma wylewów w obronie. Niby nic wielkiego, a jakże spokojniej ogląda się mecze. I to nawet wtedy gdy

Brawo Panowie

Trzeba się po prostu cieszyć i to z kilku powodów. Zdobyliśmy trzy punkty i dzięki temu jesteśmy na pucharowym miejscu w tabeli, a do końca

Z Legii została tylko nazwa

Ileż było nadziei przed dzisiejszą parodią piłki nożnej. Już wjeżdżaliśmy na podium, już straszyliśmy Jagiellonię. Po sześciu minutach było wiadomo, że będzie ciężko. Graliśmy jednak