Htfz-Yvi

Oceny po meczu z Miedzią Legnica

Sprawdźcie oceny piłkarzy Legii po meczu z Miedzią Legnica, których autorami są Piotr Legionista oraz Bułgarski Atleta.

Tobiasz – 7 

PL: Jego interwencja z 17. minuty utrzymała nas w meczu. Przy golach bez szans. Wreszcie bez pomyłek przy wyjściach z bramki.

Johansson – 2

PL: Bezproduktywny z przodu, wolno wracający. Prawa strona otwarta jak książki maturzysty późną wiosną.

Augustyniak – 1

PL: Kompromitujący występ. Drugi z rzędu. Moja teza mówiąca o tym, że błyszczał bardziej dzięki Jędzy, niż sobie, znalazła potwierdzenie. Dwa juniorskie błędy i dwa gole. Wstyd.

Nawrocki – 2.5

PL: Znowu lepszy z dwóch słabych, ale tło miał beznadziejne. Przy golach nie nadrobił głupoty kolegów. Choć było to trudne, to w Legii wymagania są wysokie.

Mladenovic – 9

PL: Do maksymalnej oceny zabrakło tylko hattricka. To był Serb jak za najlepszych czasów w Legii. Strzelający i asystujący. Uratował nam mecz i słusznie odebrał owację na stojąco.

Slisz – 2

PL: Człowiek strata. Beznadziejny występ. Zagubiony jak Arka Noego. Niewytłumaczalnie słabe zagrania napędzały rywali. Kolejny zawodnik zalicza zjazd formy. Bezpośrednio zamieszany w stratę drugiego gola.

Wszołek – 7

PL: Wreszcie się przebudził. Najpierw dobrze znalazł się w polu karnym, potem zagrał na nos do Mladenovicia. Dodatkowo, przez cały mecz nękał rywali po prawej stronie pomimo tego, że przez pół spotkania nie miał wsparcia ze strony kolegi na swoim skrzydle.

Josue – 3.5

PL: Mógł mieć gola, ale ładny strzał z woleja skończył się wybiciem piłki z bramki przez rywala. Bezsensowna kartka eliminuje go z kolejnego meczu. Nie to, żeby forma Portugalczyka dawała mu pewny pierwszy plac, ale byłby jakąś opcją. Kolejny przedreptany mecz.

Kapustka – 1

PL: Ścigał się ze Sliszem o to, kto zaliczy więcej strat. Ławka rezerwowych czeka, wzywa z daleka. I to od kilku spotkań. Podawać do rywali może ktokolwiek, choćby jakiś młodzian z CLJ.

Carlitos – 3

PL: Snajper nam się zaciął. Zmarnował dwie setki. Dodatkowo, zaczyna grać egoistycznie, szukając na siłę strzału zamiast podawać.

Rosołek – 2.5

PL: Po prostu był. Raz się dobrze znalazł i wywalczył rzut wolny w dobrym miejscu. I to tyle. Kolejny blady występ. Legia to chyba za wysokie progi.

Muci – 4

PL: Wszedł w przerwie i nie olśnił. Nie odnotowałem żadnego zagrania godnego jego umiejętności. Strzał głową w bramkarza to mało. W drugiej połowie graliśmy lepiej i miał łatwiej pokazać coś ciekawego. Szansy nie wykorzystał

Rose – 6

PL: Grał w drugiej połowie. Pewny z tyłu, włączał się do gry ofensywnej. Zaliczył kluczowe podanie przy trzecim golu. Fajny powrót po słabszym okresie. Z drugiej strony, rywale dużego wyzwania przed nim nie postawili.

Kramer – 6

PL: Grał na tyle krótko, że normalnie oceny bym mu nie wystawił. Jednak przez 23 minuty (licząc doliczony czas gry) pokazał więcej, niż Rosołek w ciągu 74. Silny, dobrze przyjmujący i zastawiający piłkę, celnie zgrywający głową, aktywny. Obiecujący początek. Jestem ciekaw tego jak będzie wyglądał w kolejnych meczach.

Charatin – bez oceny (grał za krótko).

Ribeiro – bez oceny (grał za krótko).

Skala: 1-10

Ocena wyjściowa: 5

Foto: Mateusz Czarnecki

Podziel się:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz również

Wstydu nie było

Przegraliśmy. Nikogo to nie powinno dziwić. Biorąc pod uwagę różnicę potencjałów piłkarskich i naszą aktualną formę trudno było spodziewać się innego rezultatu. Oczywiście u siebie

Czy Legię stać na zrezygnowanie z Kramera?

Od kilku dobrych tygodni Legia ma wyraźne problemy z ofensywą. Po obiecującym początku, w którym napastnicy strzelali jak na zawołanie, ni stąd ni zowąd w szeregi Legionistów wkradła się nieskuteczność. Trzeba przyznać, że w ostatnim okresie bardzo dobrze wyglądał Blaż Kramer, który nie znalazł się w kadrze meczowej na mecz z Wartą. Dlaczego? O tym zaraz, ale zanim przejdę do omówienia zachowania sztabu szkoleniowego i Słoweńca, pozwolę sobie odpowiedzieć na pytanie zadane w tytule.

Oceny po meczu z Wartą

Zapraszamy do zapoznania się z ocenami Legionistów za mecz z Wartą Poznań w wykonaniu Piotra Legionisty i Michała Palaka. Wyjściowa jedenastka: Tobiasz – 4 PL:

Zepsute święto

Żyleta świętowała swoje urodziny, a piłkarze w pierwszej połowie wyglądali jak skacowani. Kto wie? Może byli. Udało się odrobić dwa gole i to jest jedyny

Oceny po meczu z Lechem

Zapraszamy do zapoznania się z ocenami Legionistów za mecz z Lechem Poznań w wykonaniu Piotra Legionisty i Michała Palaka. Tobiasz – 5 PL: Bezrobocie o