JSK_1581

Kilka słów o Legii S04E14 – Legia na półmetku rundy jesiennej

W trakcie przerwy na mecze reprezentacyjne spotkaliśmy się w redakcyjnym gronie: Bułgarski Atleta, Marek BezZadęcia, Dziubson i Dominik Bożek. Rozmawialiśmy między innymi o: 

– Podsumowaniu pierwszych 10 kolejek w wykonaniu Legii. Czy wynik odzwierciedlał styl i na co możemy liczyć w drugiej części rundy jesiennej?  

– Oceniliśmy poszczególnych zawodników. Kto jest wygranym ostatnich trzech miesięcy, a kto przegranym? 

– Odczuciach po rozmowie z dyrektorem Markiem Śledziem. Co się teraz dzieje w Akademii, rezerwach i jak wyglądają losy młodych zawodników trenujących z pierwsza drużyną Legii? 

– Działaniach ekipy Prezesa Marcina Herry. Frekwencji, marketingu, koszulkach, promocjach itd. 

– Jakim składem wyjdziemy w Poznaniu na mecz z Lechem i jaki przebieg meczu przewidujemy.  

Zapraszamy!

Podziel się:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz również

Oceny po meczu z Aston Villą

Zapraszamy do zapoznania się z ocenami Legionistów za mecz z Aston Villą w wykonaniu Piotra Legionisty i Michała Palaka. Wyjściowa jedenastka: Tobiasz – 5.5 PL:

Wstydu nie było

Przegraliśmy. Nikogo to nie powinno dziwić. Biorąc pod uwagę różnicę potencjałów piłkarskich i naszą aktualną formę trudno było spodziewać się innego rezultatu. Oczywiście u siebie

Czy Legię stać na zrezygnowanie z Kramera?

Od kilku dobrych tygodni Legia ma wyraźne problemy z ofensywą. Po obiecującym początku, w którym napastnicy strzelali jak na zawołanie, ni stąd ni zowąd w szeregi Legionistów wkradła się nieskuteczność. Trzeba przyznać, że w ostatnim okresie bardzo dobrze wyglądał Blaż Kramer, który nie znalazł się w kadrze meczowej na mecz z Wartą. Dlaczego? O tym zaraz, ale zanim przejdę do omówienia zachowania sztabu szkoleniowego i Słoweńca, pozwolę sobie odpowiedzieć na pytanie zadane w tytule.

Oceny po meczu z Wartą

Zapraszamy do zapoznania się z ocenami Legionistów za mecz z Wartą Poznań w wykonaniu Piotra Legionisty i Michała Palaka. Wyjściowa jedenastka: Tobiasz – 4 PL:

Zepsute święto

Żyleta świętowała swoje urodziny, a piłkarze w pierwszej połowie wyglądali jak skacowani. Kto wie? Może byli. Udało się odrobić dwa gole i to jest jedyny