Bednarz

Kilka słów o Legii S04E11 – Jacek Bednarz

W odcinku mamy przyjemność gościć Jacka Bednarza, mistrza Polski i zdobywcę Pucharu Polski z Legią Warszawa. Rozmawialiśmy między innymi o:   

– obecnym okienku transferowym, budowaniu drużyny i o pracy Jacka Zielińskiego,

– jakiego zawodnika brakuje w obecnej drużynie?

– budowaniu relacji w klubie i szatni,

– z kim z obecnej kadry przedłużyłby kontrakt i jak podszedłby do takich negocjacji,

– która z ról które sprawował w piłce była najtrudniejsza,

– szkoleniu w Akademii Legii, wprowadzaniu młodych zawodników do pierwszej drużyny i oddawaniu wychowanków do konkurencji,

– piłkarzach jakich sprowadził do Legii jako dyrektor sportowy,

– zarządzaniu w obecnej Legii i ciągłych zmianach,

Zapraszamy!  

Podziel się:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz również

[Fantasy ESA] Podsumowanie 10. kolejki

10. kolejka Ekstraklasy za nami, więc czas na reprezentacyjną przerwę. Do gry wracamy w pierwszy weekend października, co oznacza, że już dziś rozdamy Nagrody Miesiąca! Kto okazał się najlepszy we wrześniu?

Typer KSOL – wyniki po 11. kolejce.

Za nami dziesiąta kolejka sezonu w wykonaniu Legionistów i jednocześnie jedenasta kolejka typera Kilka Słów o Legii. Sprawdźcie, któremu z użytkowników Twittera poszło najlepiej z wytypowaniem wyniku „Wojskowych”.

Mladenović Superstar

Na pewno nie raz słyszeliście historie o tym, że starsi ludzie kupili koc z wielbłąda, garnek z meteorytu, czy też inne badziewie, które leży w piwnicy, a pieniądze wydane. Czyżby okazało się, że naszemu pionowi sportowemu powiedzieli: „weźmiecie Augustyniaka, czajnik gratis” i chłopaki się skusili? Tak to zaczyna wyglądać. Chłop, po dobrym początku w naszym Klubie, zawalił gole w kolejnym meczu. Na szczęście Filip Mladenović zagrał jak za najlepszych czasów trenera Michniewicza i zainkasowaliśmy trzy punkty.