co w Legii piszczało

Kilka słów o Legii S04E04 – Legia 2017-2019 jak to wyglądało od środka? Przemysław Łagożny

Spotkaliśmy się z trenerem Przemysławem Łagożnym, który spędził w Legii blisko 7 lat i miał okazje być w sztabie z takimi trenerami jak Jacek Magiera, Romeo Jozak, Dean Klafuric, Ricardo SaPinto czy Aco Vukovic. W odcinku m. in.:

– o potyczkach w europejskich pucharach i przygotowaniach do nich oczami członka sztabu

– przejście na trójkę z tyłu za Klafa – czy opinie kibiców są słuszne i jak było naprawdę?

– w jaki sposób trenerzy korzystali z prac analityków?

– na czym polega praca analityka?

– jak wyglądała współpraca z trenerami pierwszego zespołu Legii? 

– Największych talentach jakie nasz gość spotkał w Legii.

 

– Zapowiadamy mecz z Koroną Kielce. Jakiego meczu i wyniku się spodziewamy. Gdzie jeszcze widzimy braki w składzie Legii.

Zapraszamy!  

Podziel się:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz również

[Fantasy ESA] Podsumowanie 10. kolejki

10. kolejka Ekstraklasy za nami, więc czas na reprezentacyjną przerwę. Do gry wracamy w pierwszy weekend października, co oznacza, że już dziś rozdamy Nagrody Miesiąca! Kto okazał się najlepszy we wrześniu?

Typer KSOL – wyniki po 11. kolejce.

Za nami dziesiąta kolejka sezonu w wykonaniu Legionistów i jednocześnie jedenasta kolejka typera Kilka Słów o Legii. Sprawdźcie, któremu z użytkowników Twittera poszło najlepiej z wytypowaniem wyniku „Wojskowych”.

Mladenović Superstar

Na pewno nie raz słyszeliście historie o tym, że starsi ludzie kupili koc z wielbłąda, garnek z meteorytu, czy też inne badziewie, które leży w piwnicy, a pieniądze wydane. Czyżby okazało się, że naszemu pionowi sportowemu powiedzieli: „weźmiecie Augustyniaka, czajnik gratis” i chłopaki się skusili? Tak to zaczyna wyglądać. Chłop, po dobrym początku w naszym Klubie, zawalił gole w kolejnym meczu. Na szczęście Filip Mladenović zagrał jak za najlepszych czasów trenera Michniewicza i zainkasowaliśmy trzy punkty.